Kategoria: Szkolenia

CENTROWANIE KÓŁ

SZKOLENIE, DZIĘKI KTÓREMU BĘDZIESZ MIAŁ MNIEJ PRACY, ALE WIĘCEJ WDZIĘCZNYCH KLIENTÓW Dobrze wycentrowane koło to nie tylko proste koło. To przede wszystkim koło trwałe i o odpowiedniej sztywności. Na kursie. . .

ZAPLATANIE KÓŁ KARBONOWYCH

ZAPLATANIE KÓŁ KARBONOWYCH Nauczymy Cię jak zaplatać perfekcyjne koła karbonowe. Koła będziesz zaplatał na wysokiej klasy obręczach karbonowych Accent oraz najlepszych piastach polskiej myśli inżynieryjnej i produkcji Soul Kozak. Będziesz. . .

ZBUDUJ WŁASNE KOŁA

Cóż daje więcej satysfakcji niż własnoręczne stworzenie czegoś pięknego i użytecznego? Takie właśnie będą Twoje koła, które razem zapleciemy. Będą Ci służyły wiele sezonów, a wiedza i umiejętności zostaną na. . .

TWÓJ ROWER BEZ TAJEMNIC

  Podczas kursu uczestnik będzie miał możliwość pod naszym nadzorem wykonać przegląd swojego roweru od A do Z. Każda część będzie zdjęta, wyczyszczona i ponownie zamontowana. Następnie na nowych smarach. . .

PIELĘGNACJA I KONSERWACJA NAPĘDU

Jak i czym czyścić napęd? Jak zużywają się jego poszczególne komponenty? Te pytania stawiają nam setki rowerzystów. Szkolenie jest odpowiedzią na potrzebę wiedzy w tym zakresie. Dzięki umiejętnościom i wiedzy,. . .

JAK SPRAWNIE WYMIENIĆ DĘTKĘ

JAK SPRAWNIE WYMIENIĆ DĘTKĘ „Flak” to jedna z najpowszechniejszych awarii, których usunięcie wciąż sprawia kłopoty wielu rowerzystom. Dzięki kursowi nagły spadek ciśnienia w ogumieniu nie będzie już zwiastunem katastrofy tylko. . .

ZAPLATANIE KÓŁ

GODZINY ŻMUDNEJ PRACY PRZY CENTROWNICY, WPATRYWANIA SIĘ WE WSKAZANIA ZEGARÓW I TENSOMETRU, BY W KOŃCU SPOD TWOICH RĄK WYSZŁO IDEALNE KOŁO Nauczymy Cię jak zaplatać perfekcyjne koła dopasowane do masy. . .

SERWIS PIAST PLANETARNYCH

SERWIS PIAST PLANETARNYCH Niewielu jest w Polsce ludzi, którzy rzeczywiście znają się na piastach biegowych. Rowerów wyposażonych w przekładnie Nexus, Alfine czy Sram z roku na rok przybywa i popyt. . .

NAPĘD ZEWNĘTRZNY

NAPĘD ZEWNĘTRZNY Regulacja przerzutek to niby prosta sprawa. A jednak nierzadko meandry zagadnień związanych z napędem prowadzą nas na manowce. Jak stamtąd wrócić, by rower klienta pracował bez zarzutu? Kurs. . .

UKŁAD KIEROWNICZY

Stery ahead i nakręcane, mostek regulowany, wpuszczany, riser, taper… Na tych zajęciach poznasz i zrozumiesz wszystkie te pojęcia. Nauczysz się też jak za pomocą układu kierowniczego zmienić rower na lepsze. . .

SERWIS HAMULCÓW HYDRAULICZNYCH

Twoja władza nad kapryśnymi demonami hydrauliki rowerowej będzie budzić zabobonny lęk wśród klientów Kurs obejmuje: 1 dzień roboczy (8 godzin szkoleniowych zajęć warsztatowych) systematykę hamulców hydraulicznych i ich właściwości dobór. . .

MONTAŻ OPON BEZDĘTKOWYCH

Zajęcia szczególnie przydatne dla zawodników-amatorów, którzy chcą bez ograniczeń korzystać z zalet ogumienia bezdętkowego. Kursant pod naszym nadzorem nauczy się dobierać mleczko uszczelniające, taśmę uszczelniającą, montować taśmę i zawory, zalewać. . .

KONSERWACJA WIDELCÓW AMORTYZOWANYCH

Umiejętność naprawy najpopularniejszych widelców przyniesie Ci dodatkowy dochód i szacunek klientów   Kurs obejmuje: 1 dzień roboczy (6 godzin szkoleniowych zajęć warsztatowych) rozebranie na części różnych typów amortyzatorów RST lub. . .