Kategoria: Profesjonalista

VIII EDYCJA GŁÓWNEGO KURSU ZAWODOWEGO

MECHANIK ROWEROWY Główny Kurs Zawodowy „Mechanik Rowerowy” to cykl zajęć przygotowujących do pracy w zawodzie mechanika rowerowego. Adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tematyką osób posiadających podstawową wiedzę techniczną i zdolności. . .

ZAPLATANIE I KONSERWACJA KÓŁ

GODZINY ŻMUDNEJ PRACY PRZY CENTROWNICY, WPATRYWANIA SIĘ WE WSKAZANIA ZEGARÓW I TENSOMETRU, BY W KOŃCU SPOD TWOICH RĄK WYSZŁO IDEALNE KOŁO Nauczymy Cię jak zaplatać perfekcyjne koła dopasowane do masy. . .

SERWIS PIAST PLANETARNYCH

SERWIS PIAST PLANETARNYCH Niewielu jest w Polsce ludzi, którzy rzeczywiście znają się na piastach biegowych. Rowerów wyposażonych w przekładnie Nexus, Alfine czy Sram z roku na rok przybywa i popyt. . .

NAPĘD ZEWNĘTRZNY

NAPĘD ZEWNĘTRZNY Regulacja przerzutek to niby prosta sprawa. A jednak nierzadko meandry zagadnień związanych z napędem prowadzą nas na manowce. Jak stamtąd wrócić, by rower klienta pracował bez zarzutu?  . . .

UKŁAD KIEROWNICZY

Stery ahead i nakręcane, mostek regulowany, wpuszczany, riser, taper…Na tych zajęciach poznasz i zrozumiesz wszystkie te pojęcia. Nauczysz się też jak za pomocą układu kierowniczego zmienić rower na lepsze i. . .

SERWIS HAMULCÓW HYDRAULICZNYCH

Twoja władza nad kapryśnymi demonami hydrauliki rowerowej będzie budzić zabobonny lęk wśród klientów Kurs obejmuje: 3 dni robocze (24 godziny szkoleniowe zajęć warsztatowych) systematykę hamulców hydraulicznych i ich właściwości dobór. . .

KONSERWACJA WIDELCÓW AMORTYZOWANYCH

Umiejętność naprawy najpopularniejszych widelców przyniesie Ci dodatkowy dochód i szacunek klientów   Kurs obejmuje: 2 dni robocze (16 godzin szkoleniowych zajęć warsztatowych) rozebranie na części różnych typów amortyzatorów RST oraz. . .