Kategoria: Amator

ZBUDUJ WŁASNE KOŁA

Cóż daje więcej satysfakcji niż własnoręczne stworzenie czegoś pięknego i użytecznego? Takie właśnie będą Twoje koła, które razem zapleciemy. Będą Ci służyły wiele sezonów, a wiedza i umiejętności zostaną na. . .

TWÓJ ROWER BEZ TAJEMNIC

Podczas kursu uczestnik będzie miał możliwość pod naszym nadzorem wykonać przegląd swojego roweru od A do Z. Każda część będzie zdjęta, wyczyszczona i ponownie zamontowana. Następnie na nowych smarach wspólnie. . .

PIELĘGNACJA I KONSERWACJA NAPĘDU

Jak i czym czyścić napęd? Jak zużywają się jego poszczególne komponenty? Te pytania stawiają nam setki rowerzystów. Szkolenie jest odpowiedzią na potrzebę wiedzy w tym zakresie. Dzięki umiejętnościom i wiedzy,. . .

JAK SPRAWNIE WYMIENIĆ DĘTKĘ

JAK SPRAWNIE WYMIENIĆ DĘTKĘ „Flak” to jedna z najpowszechniejszych awarii, których usunięcie wciąż sprawia kłopoty wielu rowerzystom. Dzięki kursowi nagły spadek ciśnienia w ogumieniu nie będzie już zwiastunem katastrofy tylko. . .

MONTAŻ OPON BEZDĘTKOWYCH

Zajęcia szczególnie przydatne dla zawodników-amatorów, którzy chcą bez ograniczeń korzystać z zalet ogumienia bezdętkowego. Kursant pod naszym nadzorem nauczy się dobierać mleczko uszczelniające, taśmę uszczelniającą, montować taśmę i zawory, zalewać. . .